Místo konáníDivadlo Na Fidlovačce
Vstupné 650 – 1190 Kč
AdresaKřesomyslova 625/4, Praha 4
RežieDavid Vyhnánek
AutorSébastien Castro
Trvání120 plus přestávka

ZÁJEZD DIVADLA MÍR DO PRAHY

Na konci června se po roce opět vydáme na zájezd do Prahy a zároveň to bude poslední příležitost v této sezóně, kdy můžete Divadlo Mír vidět naživo! Od 24. do 27. června se totiž s novinkou Mám na tebe chuť a s Českou kletboudočasně přestěhujeme do pražského Divadla Na Fidlovačce, kde odehrajeme celkem čtyři představení.MÁM NA TEBE CHUŤ

Štěpán Kozub
 alias Youssouf (čtěte „Džusuv“, někdy také „Džusík“) je Gulliemův soused (Robin Ferro). Youssouf se domnívá, že mu Guilliem „ukradl“ skříň, a tak ho nenapadne jednodušší řešení než mezi byty vyřezat díru do zdi, aby ji získal zpět. Vytvoří tím průchod nejen mezi dvěma byty, ale také průchod všem následujícím událostem – a jak se záhy ukáže, díra ve zdi bude ten nejmenší problém... Guilliem má totiž na večer domluvené rande, Youssouf naopak hlídá starou matku jiné slečny a do toho všeho se přiřítí ex-přítelkyně Guilliema se svým žárlivým přítelem. Vše přitom zkomplikuje jedna SMS. Běhá se z bytu do bytu, vchodem i dírou ve zdi, dochází k velkým i malým nedorozuměním, oběma byty se navíc nese velké sexuální napětí, protože všichni vlastně chtějí spát se všemi, a dokonce dojde i na vraždu! Komedie skvělého francouzského autora Sebastiéna Castra, kterou Divadlo Mír uvádí jako první profesionální divadlo v ČR, propojuje to nejlepší, co jste v posledních letech mohli v Míru vidět. Mám na tebe chuť je totiž komedií situační, konverzační, černou, dveřovou, vulgární i romantickou – takže každý si v ní najde to své.

Těšte se na herecký koncert v podání dvou naprosto rozdílných sousedů Štěpána Kozuba a Robina Ferra, kterým největší problémy způsobí trojice krásných žen – Lada Bělašková, Izabela Vydrová a Marie Anna Kupcová, ale také žárlivý Michal Sedláček, nebo Bořivoj Čermák.